archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

1.5.V Ústí to bude ještě tvrdší, říká po vyhroceném utkání Martin Krch
3.5.A-tým se vrací na scénu, starší dorostenci bojují o finále
6.5.Hodnocení víkendu: Mladší žáci skončili vítězně, dorostenci semifinále neukončili
10.5.Do Plzně přijíždí Germaringen a naposledy také ústecká Elba
13.5.Hodnocení víkendu: Starší dorost si zahraje s Pardubicemi o titul, A-tým rozstřílel Germaringen
16.5.Myslím si, že se o vítězi rozhodne ve čtyřech zápasech, tvrdí Martin Davídek
17.5.Plzeň bude svědkem finále staršího dorostu, A-tým se poměří s Bayreuthem
19.5.O výhře Pardubic rozhodla první třetina. Stav série je opět vyrovnaný
21.5.Hodnocení víkendu: Finále staršího dorostu je po úvodním víkendu vyrovnané 1:1
24.5.V Pardubicích se může rozhodnout o titulu starších dorostenců, muži cestují do Rosenheimu
27.5.Hodnocení víkendu: Starší dorostenci končí jeden stupínek pod titulem, starší žáci na MČR osmí
29.5.Neproměňovali jsme naše šance, říká kapitán starších žáků Tomáš Majer

Šestigólová smršť ve třetí třetině! Plzeň veze z Letohradu tři body

Utkání 4. kola CROSSDOCK Extraligy v Letohradu se dlouho pro plzeňské hokejbalisty nevyvíjelo ideálně. Domácí šli do vedení v 7. minutě po využité přesilové hře. Ve druhé třetině navíc měli k dispozici trestné střílení, které ale brankář Čapek zlikvidoval. Ve třetí části ale plzeňská ofenziva zafungovala na výbornou. Na začátku třetiny Plzeňané otočili. Stav 1:2 vydržel až do 40. minuty. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děly věci. Úspěšnější nakonec byli mečouni, kteří dovedli zápas do vítězného konce 6:3. Nevídaný kousek se povedl Adamu Hájkovi, který ve druhém zápase po sobě zaznamenal čtyři góly.

1. Kert Park Praha 41 211:114 101
2. Kladno 41 136:86 86
3. Pardubice 41 174:120 84
4. Most 39 119:85 84
5. Karviná 39 138:110 73
6. Ústí n/L 41 104:123 56
7. Letohrad 39 117:133 54
8. Hostivař 35 95:127 48