Infobar:  FANSHOP: Nově prodej klubových kšiltovek - výběr hned ze čtyř variant!

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

22.6.V Hradci proběhl los extraligy a předání cen za sezónu 2009/10Marek ChlupatýV sobotu 19. června 2010 proběhlo v Hradci Králové předání individuálních (a jednoho týmového) ocenění za extraligovou sezónu 2009/10. Oceněni byli hned čtyři Plzeňané. Zároveň byl rozlosován extraligový ročník 2010/11, který odstartuje v sobotu 4. září. Plzeň by se měla v prvním kole střetnout s mistrem z Kladna.
20.6.Plzeňané opět stříbrní, pohár ovládl Hradec KrálovéHKR - PLZ 6:0, 0.kolo | Jakub VaisPlzeňští hokejbalisté podlehli v nedělním vyvrcholení Českého poháru Hradci Králové a skončili v této soutěži na druhém místě. HBC Plzeň tak přidává k vítězství v Pilsen Cuupu a základní části extraligy a druhému místu v extraligovém play-off další výrazný úspěch a završuje sezónu 2009/10 ziskem čtvrté trofeje.
19.6.Plzeň si po obratu zápasu zahraje finále, zvítězila 7:4KAR - PLZ 4:7, 0.kolo | Jakub VaisPlzeňští hokejbalisté si zahrají finále Českého poháru. Semifinále se pro ně sice od začátku nevyvíjelo dobře, ale třetí patnáctiminutovku jasně ovládli, když v ní nastříleli pět branek, a vybojovali tak postup do nedělního boje o celkové vítězství. Soupeř však bude velmi silný, domácí Hradec Králové by po EuroCupu chtěl vyhrát další soutěž.
18.6.Zakončení sezóny obstará finálový turnaj Českého PoháruJakub VaisPoslední dvě utkání sezóny čekají na hokejbalisty HBC Plzeň. Plzeňané se totiž v dosavadním průběhu ročníku 2009/10 probojovali přes Dobřany "B", CSKA Karlovy Vary, Dobřany "A" a Most na FINAL FOUR Českého Poháru. Na zimním stadionu v Hradci Králové budou o víkendu 19. a 20. června loňský triumf obhajovat domácí hokejbalisté. Na závěrečném turnaji se dále představí Kladno a Karviná.
16.6.MS hráčů do 20 let ve Villachu s čtyřnásobnou plzeňskou účastíJakub VaisJelikož v roce 2010 nečeká hokejbalový svět šampionát dospělých, je hlavním vrcholem mezinárodních turnajů Mistrovství světa hráčů do 20 let, které se konná od 22. do 26. června v rakouském Villachu. Na turnaji bude mít své zastoupení také klub HBC Plzeň. V nominaci jsou Michal Bezděk, Jaroslav Liška, Michal Průcha a Michal Slanec.
7.6.V Mostě proběhlo MČR přípravekJakub VaisV rámci doprovodného programu MS U16 a U18 v Mostě proběhlo Mistrovství České republiky přípravek. Titul z minulého roku obhajoval tým z Poličky, který se i tentokrát probojoval do duelu o zlaté medaile, ale v něm nakonec nestačil na tým SK Pedagog České Budějovice. Turnaje se zúčastnil i tým HBC Plzeň a nevedl si vůbec špatně, celkově obsadil šestou příčku, na turnaji třikrát zvítězil a ve stejném počtu případů prohrál.
6.6.Tým HBC Plzeň zvítězil na turnaji v německém DeggendorfuMarek ChlupatýDružstvo HBC Plzeň složené z hráčů A-týmu a B-týmu vyhrálo 8. ročník poháru města Deggendorf. Tým tak navázal na předloňské turnajové vítězství. Plzeňané uspěli v konkurenci jedenácti týmů a v turnaji nezaznamenali jedinou porážku. Triumf zajistil Západočechům dokonalý obrat v posledním utkání turnaje proti Landshutu.
5.6.V semifinále poháru proti KarvinéJakub VaisPředseda mezinárodní hokejbalové federace Domenic di Gironimo ve středu 2. června na MS U16 a U18 v Mostě vylosoval složení semifinálových dvojic Českého poháru 2010. Čtyři nejlepší týmy se setkají o víkendu 19. a 20. června v Hradci Králové. Los určil, že Plzeň bude mít za soupeře tým HbK INTEVO Karviná. V druhé dvojici se střetne domácí Hradec s Kladnem.
Aktuální články

Bronzové zisky na závěr sezóny. Starší žáci uspěli na United World Games, přípravka v Pardubicích

Plzeňský hokejbalový klub měl své zastoupení v rámci United World Games. Mládežnický sportovní event, který se konal od 20. do 23. června 2024 v rakouském Klagenfurtu obsahoval rovněž hokejbalový turnaj. Plzeňský klub měl privilegium a v turnaji nastupoval pod svým jménem. Mečouni narazili například na výběry Rakouska, USA či provincie Québeck a z turnaje si odvezli skvělé třetí místo. Přípravka se sezónou rozloučila v Pardubicích, kde se konal Megasphera Cup, tradiční turnaj s charitativním nádechem. O bronz si zahrál také výběr Plzeňského kraje U13 s plzeňskými zástupci na turnaji v České Třebové.

Hůl:   levá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv