Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2022 vyšly tyto články:

30.4.Mečouni prohráli s Hradcem Králové i ve třetím utkání, o záchranu budou hrát v další sérii
29.4.Série play-down se přesouvá do Plzně, mečouni se ji budou snažit prodloužit
25.4.Hodnocení víkendu: A-tým nezahájil dobře play down, radoval se dorost, starší a mladší žáci
24.4.Rovněž druhý zápas play-down pro Hradec, Piráti rozhodli ve třetí třetině
23.4.V prvním utkání mečouni na Hradec nestačili, prosadili se jen jednou
22.4.Play-down začíná. Série mečounů proti Hradci Králové věští tuhý boj
21.4.S týmem si chceme první místo udržet, a to dokonce bez prohry, říká starší žák Jindřich Hošek
20.4.Den HBC Plzeň: Druhý ročník proběhne v sobotu 25. června 2022
19.4.Hodnocení víkendu: V akci čtyři družstva, všechna slavila vítězství
15.4.Mečouni ovládli západočeské derby, Dobřany přemohli v prodloužení
14.4.V posledním kole odehrají Plzeňští západočeské derby, bude se ještě rozhodovat o soupeři pro play down
13.4.Plzeňští starší žáci tvoří kostru krajského výběru U15, v pátek je čeká republikový turnaj
12.4.Hodnocení víkendu: Mládežnické úspěchy, dorostenci s čistým štítem, junioři zpátky ve hře
8.4.V jediném domácím utkání víkendu přivítají dorostenci Prachatice
6.4.Myslím si, že kempy jsou úžasná věc, kde se mohu naučit spoustu nových věcí, uvědomuje si Matyáš Procházka
4.4.Hodnocení víkendu: A-tým získal první venkovní body, starší a mladší žáci se radovali z vysoké výhry
3.4.Plzeňští utkání v Karviné nezvládli, na výhru nestačily ani tři branky
2.4.Mečouni přerušili sérii proher, v Letohradu vybojovali první venkovní body
1.4.Východní trip: Mečouni zavítají do Letohradu a Karviné

Šestigólová smršť ve třetí třetině! Plzeň veze z Letohradu tři body

Utkání 4. kola CROSSDOCK Extraligy v Letohradu se dlouho pro plzeňské hokejbalisty nevyvíjelo ideálně. Domácí šli do vedení v 7. minutě po využité přesilové hře. Ve druhé třetině navíc měli k dispozici trestné střílení, které ale brankář Čapek zlikvidoval. Ve třetí části ale plzeňská ofenziva zafungovala na výbornou. Na začátku třetiny Plzeňané otočili. Stav 1:2 vydržel až do 40. minuty. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děly věci. Úspěšnější nakonec byli mečouni, kteří dovedli zápas do vítězného konce 6:3. Nevídaný kousek se povedl Adamu Hájkovi, který ve druhém zápase po sobě zaznamenal čtyři góly.

1. Kert Park Praha 41 211:114 101
2. Kladno 41 136:86 86
3. Pardubice 41 174:120 84
4. Most 39 119:85 84
5. Karviná 39 138:110 73
6. Ústí n/L 41 104:123 56
7. Letohrad 39 117:133 54
8. Hostivař 35 95:127 48