13.kolo, sobota 23.11.2013
Kovo Praha - HBC Plzeň  2:1ss  (1:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky:Vít ( Pauer ) Rozhodčí: .Diblík, Kettner Vyloučení:2:5 Využití:0:0 V oslabení:0:0 Diváci:15 Střely na branku:33:41 Průběh utkání:1:0,1:1, 2:1

Zápas č. 13 - JIŘÍ NÁVARA. Třináctý zápas sezóny nám nepřinesl zrovna mnoho štěstí. V první třetině zápasu s Kovem jsme domácí téměř nepustili za půlku, přesto jsme po nahození a nešťastné teči prohrávali 0:1. Do druhé třetině jsme ale nastoupili trestuhodně lehkovážně v domění, že se zřejmě domácí porazí sami. Bez pohybu, bez důrazu před oběma brankami, utápěli jsme se v kličkách a kombinacích, které se nám nedařily a vše korunovali zbytečnými fauly. Byla to jednoznačně nejhorší druhá třetina v sezóně a jen díky Jirkovi domácí svůj náskok nenavýšili. Do třetí třetiny jsem zlepšili přístup a zjednodušili hru a nakonec se nám podařilo vyrovnat, ale kdybychom hráli jednoduše, důrazně a se střelbou po celý zápas, tak bychom zvítězili. Takto jsme ztratili dva body po další prohře na nájezdy. Individuálně se v zápase dařilo všem čtyřem obráncům, kteří příliš nechybovali a podporovali útok i kvalitní rozehrávkou. Nejvíce sedlo utkání Hanymu, který byl hodně vidět a jeho výkonu by slušel vstřelený gól. Za zmínku stojí i excelentní zakončení Bláhy v nájezdech. Jirka v první třetině neměl téměř žádnou práci, ale od druhé části si zachytal bohatě, předvedl důležité zákroky a v době, kdy se týmu nedařilo, udržel čisté konto. Celkem se připsal 33 zásahů a první bod do soutěže.

Den HBC Plzeň v Precol aréně zakončil klubovou sezónu 2023/24

Čtvrtý ročník Dne HBC Plzeň již tradičně uzavřel klubovou sezónu 2023/24. V Precol aréně se sešlo přes 90 hráčů od minipřípravky po A-tým, kteří tradičně změřili síly v rámci soutěže tří barevných týmů v netradičních disciplínách. Letošní, dle účasti rekordní, Den HBC Plzeň měl několik specifik. Mezi ty nejvýznamnější patřilo představení a poděkování zlatému týmu dorostenců, návštěva člena zlatého týmu českých hokejistů z MS v Praze Petra Šulana či vyhlášení vítězů výtvarné soutěže.