4.kolo, neděle 7.10.2012
HBC Plzeň - Kralovice  24:1  (11:0, 5:0, 8:1)
Branky a nahrávky: 0:26 Tarantík (Majer, Ulč), 1:22 Jirka (Czonka, Majer), 1:43 Lokajíček (Czonka), 3:19 Trapp, 5:15 Czonka (Majer), 7:19 Ulč (Tarantík, Majer), 8:54 Tarantík (Ulč, Majer), 9:05 Ulč (Tarantík, Samec), 9:17 Vlasák, 9:28 Vlasák, 10:19 Bočan (Trapp), 16:17 Lokajíček (Czonka), 16:49 Šilhavý (Trapp, Bočan), 18:38 Majer (Tarantík), 21:58 Bočan (Foniok), 22:01 Lokajíček (Ulč), 24:52 Ulč (Kovářík, Tarantík), 25:10 Czonka (Lokajíček), 27:07 Foniok (Kovářík, Vlasák), 28:25 Czonka (Lokajíček, Vlasák), 30:08 Majer (Tarantík), 31:36 Trapp (Šilhavý), 34:34 Vlasák (Kovářík), 35:30 Lokajíček (Vlasák) - 32:56 Hubka (Sonatag, Beneš).
Rozhodčí: Vais, Bohm. Vyloučení: 2:3. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 53:3. Průběh utkání: 22:0, 22:1, 24:1.
HBC Plzeň: Hrubý - Foniok, Jirka, Košnar, Salfický, Samec, Šilhavý, Kovářík - Bočan, Czonka, Lokajíček, Majer, Tarantík, Trapp, Ulč, Vaň, Vlasák
Kralovice: Klail, Jagerčik - Palšovič, Gregor, Šimice, Sonatag - J. Berbr, Beneš, Hubka, Žák, Čajka, Mareš, Šimon, O. Berbr

7. říjnového dne zavítal do plzeňské hokejbalové haly tým Kralovic. Kralovičtí jsou v soutěži starších žáků sice nováčkem, ale kádr je celý složený z hráčů Horní Břízy. Hned od rozstřelby bylo jasné, kdo bude na hřišti favorit. Plzeňští prožili začátek jako z říše snů, po odehraných 3 minutách vedli v poměru 5:0. Diváci museli ocenit nádherné kombinace v první třetině, jedna střídala druhou. Po první periodě byl stav 11:0! Po přestávce se plzeňští nechali ukolébat mdlým výkonem hostů a úroveň hry šla rapidně dolů. Druhá třetina nepřinesla mnoho oku lahodících momentů a stav byl po druhé části 16:0. Domácí hráči nastoupili do poslední části jako vyměnění a byl tu stejný scénář, jako na začátku utkání. Odehráli se 2 minuty a brankář hostů kapituloval třikrát. Zápas znovu dostal tempo a i tým Kralovic se dočkal vstřeleného gólu. Po individuální akci se trefil mezi nohy brankáře hostující kapitán. Zápas skončil poměrem 24:1. Bohužel někteří hráči Plzně začali hrát od 3. třetiny tak říkajíc "na body". Plzeňští jsou po 2 zápasech na druhé pozici v tabulce.

MS juniorů v Žilině je minulostí. Česká osmnáctka vybojovala bronz

Slovenská Žilina ve dnech 4. až 7. července 2024 hostila mistrovství světa juniorů v kategoriích U16 a U18. Čeští hokejbalisté na MS přijeli v roli obhájců prvenství v obou kategoriích. Zlaté žně z Liberce se tentokrát neopakovaly. Přesto národní hokejbalová pokladnice přivítala další cenný kov, kterým byl bronz U18. V obou kategoriích měli mečouni své zastoupení. Shrňme si nyní jejich vystoupení na šampionátu.