Infobar:  FANSHOP: Nově prodej klubových kšiltovek - výběr hned ze čtyř variant!

Na závěr kanadského kempu prohrála Plzeň s týmem U20

Na závěr kanadského kempu prohrála Plzeň s týmem U20 Mečouni se na závěr kanadského přípravného kempu střetli s kanadskou juniorkou, tedy týmem do 20 let. Zámořský tým nastoupil do utkání ve vysokém tempu, a přestože se stále ještě sehrává a hráči si zvykají na nový povrch, dokázal vyhrát 5:1.

22.06.2014 | Marek Kratochvíl
příp., neděle 22.6.2014
HBC Plzeň - CANADA U20  1:5  (1:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Graham (Aldredge), 9. Valenta (Krpal), 14. Laurencelle, 16. Laurencelle, 29. Catchpole, 36. Kahlon (Brown).
Rozhodčí: Michailidis, Kokoška. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 78. Střely na branku: 19:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.
HBC Plzeň: Semera (31. Kukrál) – Edl, J. Benedikt, Vágner, Němec, Chowaniec, Ráb – J. Kejř, Gřonka, Krásný, Malý, V. Polívka, Krpal, Kolařík, Ondra, Valenta
CANADA U20: Toor (23. Park) – Harte, Churchwell, Brown, Van Geel, Kahlon, Rodonets, Palmer – Aldredge, Meyer, Laurencelle – Jackson, Belter, Catchpole – Graham, Sidhu, Shortridge – Ceraldi, Woodman, Basi

Kanaďané začali aktivně a hned ve třetí minutě šli do vedení. Chase Aldredge si nejprve naběhl na lob za obranu domácích a volejem se pokusil přehodit vyběhnutého Semeru, branku ale těsně přestřelil. Celou situaci však zámořský tým nakonec dohrál do gólu, když se z úhlu prosadil Charlie Graham.

Plzeň srovnala krok v deváté minutě, kdy Krpalovu přihrávku mezi kruhy zužitkoval precizní prudkou střelou Stanislav Valenta. Ten svou střelu skrýt za obráncem a míček pověsil do horního růžku přímo nad Toorovo levé rameno.

Ještě před první přestávkou ale poslal Kanadu zpět do vedení Remi Laurencelle, který dostal příliš prostoru sám před Semerou a přestože napoprvé nastřelil jen tyčku, míček se mu vrátil přímo na čepel a s dorážkou už žádný problém neměl.

Hned po přestávce navíc dokázali Severoameričané přidat ve vlastním oslabení ještě jeden gól, z brejku se podruhé trefil Remi Laurencelle. Před koncem druhé třetiny si pak smolnou chvilku vybral Semera, Colin Catchpole totiž branku přestřelil, míček se od plexiskla ale odrazil zpět do brankoviště a otáčející se Semera si jej nešťastně srazil za brankovou čáru.

Na poslední patnáctiminutovku naskočil do hry místo Semery Kukrál, i on ale inkasoval. Ve 36. minutě ho prostřelil od modré čáry Jas Kahlon, který tak využil přesilovou hru svého týmu. Zrovna Kahlon ale dostal ve zbytku utkání ještě dva menší tresty a při vyloučení Jacksona měli domácí dokonce výhodu přesilové hry 5 na 3, ani tu ale nedokázali zužitkovat a na druhou branku už nedosáhli.

Aktuální články

Den HBC Plzeň v Precol aréně zakončil klubovou sezónu 2023/24

Čtvrtý ročník Dne HBC Plzeň již tradičně uzavřel klubovou sezónu 2023/24. V Precol aréně se sešlo přes 90 hráčů od minipřípravky po A-tým, kteří tradičně změřili síly v rámci soutěže tří barevných týmů v netradičních disciplínách. Letošní, dle účasti rekordní, Den HBC Plzeň měl několik specifik. Mezi ty nejvýznamnější patřilo představení a poděkování zlatému týmu dorostenců, návštěva člena zlatého týmu českých hokejistů z MS v Praze Petra Šulana či vyhlášení vítězů výtvarné soutěže.

Hůl:   levá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv