Infobar:  FANSHOP: Nově prodej klubových kšiltovek - výběr hned ze čtyř variant!

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

5.6.V semifinále poháru proti KarvinéJakub VaisPředseda mezinárodní hokejbalové federace Domenic di Gironimo ve středu 2. června na MS U16 a U18 v Mostě vylosoval složení semifinálových dvojic Českého poháru 2010. Čtyři nejlepší týmy se setkají o víkendu 19. a 20. června v Hradci Králové. Los určil, že Plzeň bude mít za soupeře tým HbK INTEVO Karviná. V druhé dvojici se střetne domácí Hradec s Kladnem.
6.6.Tým HBC Plzeň zvítězil na turnaji v německém DeggendorfuMarek ChlupatýDružstvo HBC Plzeň složené z hráčů A-týmu a B-týmu vyhrálo 8. ročník poháru města Deggendorf. Tým tak navázal na předloňské turnajové vítězství. Plzeňané uspěli v konkurenci jedenácti týmů a v turnaji nezaznamenali jedinou porážku. Triumf zajistil Západočechům dokonalý obrat v posledním utkání turnaje proti Landshutu.
7.6.V Mostě proběhlo MČR přípravekJakub VaisV rámci doprovodného programu MS U16 a U18 v Mostě proběhlo Mistrovství České republiky přípravek. Titul z minulého roku obhajoval tým z Poličky, který se i tentokrát probojoval do duelu o zlaté medaile, ale v něm nakonec nestačil na tým SK Pedagog České Budějovice. Turnaje se zúčastnil i tým HBC Plzeň a nevedl si vůbec špatně, celkově obsadil šestou příčku, na turnaji třikrát zvítězil a ve stejném počtu případů prohrál.
16.6.MS hráčů do 20 let ve Villachu s čtyřnásobnou plzeňskou účastíJakub VaisJelikož v roce 2010 nečeká hokejbalový svět šampionát dospělých, je hlavním vrcholem mezinárodních turnajů Mistrovství světa hráčů do 20 let, které se konná od 22. do 26. června v rakouském Villachu. Na turnaji bude mít své zastoupení také klub HBC Plzeň. V nominaci jsou Michal Bezděk, Jaroslav Liška, Michal Průcha a Michal Slanec.
18.6.Zakončení sezóny obstará finálový turnaj Českého PoháruJakub VaisPoslední dvě utkání sezóny čekají na hokejbalisty HBC Plzeň. Plzeňané se totiž v dosavadním průběhu ročníku 2009/10 probojovali přes Dobřany "B", CSKA Karlovy Vary, Dobřany "A" a Most na FINAL FOUR Českého Poháru. Na zimním stadionu v Hradci Králové budou o víkendu 19. a 20. června loňský triumf obhajovat domácí hokejbalisté. Na závěrečném turnaji se dále představí Kladno a Karviná.
19.6.Plzeň si po obratu zápasu zahraje finále, zvítězila 7:4KAR - PLZ 4:7, 0.kolo | Jakub VaisPlzeňští hokejbalisté si zahrají finále Českého poháru. Semifinále se pro ně sice od začátku nevyvíjelo dobře, ale třetí patnáctiminutovku jasně ovládli, když v ní nastříleli pět branek, a vybojovali tak postup do nedělního boje o celkové vítězství. Soupeř však bude velmi silný, domácí Hradec Králové by po EuroCupu chtěl vyhrát další soutěž.
20.6.Plzeňané opět stříbrní, pohár ovládl Hradec KrálovéHKR - PLZ 6:0, 0.kolo | Jakub VaisPlzeňští hokejbalisté podlehli v nedělním vyvrcholení Českého poháru Hradci Králové a skončili v této soutěži na druhém místě. HBC Plzeň tak přidává k vítězství v Pilsen Cuupu a základní části extraligy a druhému místu v extraligovém play-off další výrazný úspěch a završuje sezónu 2009/10 ziskem čtvrté trofeje.
22.6.V Hradci proběhl los extraligy a předání cen za sezónu 2009/10Marek ChlupatýV sobotu 19. června 2010 proběhlo v Hradci Králové předání individuálních (a jednoho týmového) ocenění za extraligovou sezónu 2009/10. Oceněni byli hned čtyři Plzeňané. Zároveň byl rozlosován extraligový ročník 2010/11, který odstartuje v sobotu 4. září. Plzeň by se měla v prvním kole střetnout s mistrem z Kladna.
Aktuální články

Den HBC Plzeň v Precol aréně zakončil klubovou sezónu 2023/24

Čtvrtý ročník Dne HBC Plzeň již tradičně uzavřel klubovou sezónu 2023/24. V Precol aréně se sešlo přes 90 hráčů od minipřípravky po A-tým, kteří tradičně změřili síly v rámci soutěže tří barevných týmů v netradičních disciplínách. Letošní, dle účasti rekordní, Den HBC Plzeň měl několik specifik. Mezi ty nejvýznamnější patřilo představení a poděkování zlatému týmu dorostenců, návštěva člena zlatého týmu českých hokejistů z MS v Praze Petra Šulana či vyhlášení vítězů výtvarné soutěže.

Hůl:   levá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv