Infobar:  FANSHOP: Nově prodej klubových kšiltovek - výběr hned ze čtyř variant!

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 vyšly tyto články:

6.1.O víkendu 9. a 10. ledna je na programu první ze série turnajůMarek ChlupatýV sobotu 9. ledna v 8:45 vypukne v hokejbalové hale na Košutce boj o vítězství v druhém ročníku Novoročního poháru. Šest družstev z Plzeňska doplní Goblins Praha a Platan Protivín. Finále prvního z řady turnajů, které se v rámci zimní přípravy v Plzni uskuteční, je na programu v neděli 10. ledna v 16 hodin. Více se dozvíte v sekci Turnaje.
6.1.Kempu U20 se zúčastní čtveřice PlzeňanůJakub VaisChrudim - V pondělí 4. ledna byla zveřejněna nominace na kemp reprezentačního výběru do 20 let, který se uskuteční o víkendu 30. a 31.ledna v Plzni. Pozvánky od trenérů Jiřího Mašíka a Rostislava Kurfürsta dostalo i kvarteto Plzeňanů. Mezi brankáři byl nominován Tomáš Větrovský. Z obránců se kempu zúčastní Michalové Slanec a Bezděk. Útočné řady Plzně bude reprezentovat Jaroslav Liška.
11.1.Béčko Litic ovládlo druhý ročník Novoročního poháruRedakceDruhý ročník Novoročního poháru se stal kořistí mužstva HBC Litice B. Litičtí zdolali překvapivého finalistu Cannibals Česká Bříza těsně 2:1. Loňský vítěz Boytronic Plzeň obsadil bronzovou příčku. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Petr Ježek z České Břízy. Další informace najdete v sekci Turnaje a momentky ve Fotogalerii.
13.1.Mladí Kanaďané budou ladit formu před MS v PlzniMartin KunzendorferŘíjnová návštěva vyslanců kanadského mládežnického hokejbalu Steva Dockertyho - GM U18 a U16 a Geryho Slavina má za výsledek camp obou kanadských reprezentačních výběrů přes MS v Mostu právě v Plzni! V rámci přípravy se s kanadskou reprezentací střetnou mladší i starší dorostenci HBC Plzeň
14.1.Zimní pohár slibuje zajímavou konfrontaci týmů ze sedmi soutěžíMarek ChlupatýOd pátku 15. do neděle 17. ledna se v hale na Košutce uskuteční Zimní pohár. Turnaje se zúčastní celkem 10 týmů a složení je opravdu zajímavé. Sejdou se celky ze sedmi soutěží od 1. ligy (Brno) po oblastní ligu (Nižbor a Nordics Most). Představí se také starší dorostenci HBC Plzeň. Bližší informace najdete v sekci Turnaje.
17.1.Zimní pohár pro BlatnouJosef KadaněBlatná svoje úspěšné tažení Zimním pohárem dotáhla do vítězného konce. Ve finále se Jihočeši střetli s Nižborem a po základní hrací době byl stav 3:3. Jediný penaltový úspěch pak stačil Blatné k vítězství. Samostatnými stříleními skončil i duel o 3. místo, které nakonec obsadil českobudějovický Pedagog. Cenu pro nejužitečnějšího hráče získal kapitán Blatné Libor Vaníček, pohár fair play HBC Rakovník. Výsledky a statistiky najdete v sekci Turnaje, momentky ve Fotogalerii.
20.1.Nejmladší hokejbalisté se utkají o pohár starosty MO Plzeň 1Marek ChlupatýPlzeňská hokejbalová hala bude v sobotu 23. ledna hostit turnaj O pohár starosty MO Plzeň 1 Jiřího Uhlíka. Utká se šest družstev kategorie přípravek. Regionální týmy z Plzně, Třemošné a Horní Břízy doplní Písek, Kladno a Pardubice. Podrobné informace najdete v sekci Turnaje.
24.1.Pohár starosty po penaltách získala přípravka TřemošnéMarek ChlupatýAž samostatná střílení rozhodla o vítězi finálového duelu turnaje O pohár starosty MO Plzeň 1. Pan starosta Jiří Uhlík nakonec mohl předat trofej pro nejlepší tým Tatranu Třemošná, druhá skončila přípravka Alfy Pardubice. Domácí Plzeň obsadila třetí místo a na další příčkách se seřadily týmy Kladna, Písku a Horní Břízy. Podrobnosti najdete v sekci Turnaje.
26.1.Příprava v plném proudu, na programu jsou první zápasyMarek ChlupatýOd pondělí 4. ledna probíhá intenzivní fyzická příprava extraligového A-týmu. Tři tréninky týdně nejdříve přinášely dřinu bez hokejbalové výstroje, ale to se s blížícím se začátkem jarní části mění. Již 30. ledna je na programu první přípravné utkání. V hale na Košutce se představí lídr první ligy Nové Strašecí. O den později se Plzeňané střetnou s reprezentační dvacítkou.
27.1.Přijďte na výstavu o plzeňském sportuJakub VaisP L Z E Ň - Ve dnech 22. března až 2. dubna se v mázhauzu plzeňské radnice uskuteční prezentace lídra hokejbalové extraligy HBC Plzeň společně s vedoucím celkem nejvyšší hokejové soutěže, týmem HC Plzeň 1929. Výstavu organizuje Nadace sportující mládeže a všichni jste srdečně zváni.
29.1.Poslední lednový víkend nabídne na Košutce čtyři zajímavé soubojeMarek ChlupatýHned čtyři utkání jsou na programu v hokejbalové hale na Košutce v sobotu 30. a v neděli 31. ledna. Herní formu přibližně v polovině zimní přípravy si otestují mladší dorostenci Plzně a Kova a muži Plzně, Nového Strašecí a Dobřan. Své soustředění na západě Čech stráví reprezentace ČR kategorie U20.
31.1.Víkend v hale přinesl tři výhry domácích celkůMarek ChlupatýPlzeňská hala hostila o víkendu na konci ledna čtyři utkání. Ve třech se představili hráči HBC Škoda Plzeň a pokaždé úspěšně. Mladší dorostenci přehráli pražské Kovo, A-tým si poradil s Novým Strašecím a těsně porazil i reprezentaci U20. V neděli odpoledne pak Dobřany smetly Nové Strašecí.
Aktuální články

Den HBC Plzeň v Precol aréně zakončil klubovou sezónu 2023/24

Čtvrtý ročník Dne HBC Plzeň již tradičně uzavřel klubovou sezónu 2023/24. V Precol aréně se sešlo přes 90 hráčů od minipřípravky po A-tým, kteří tradičně změřili síly v rámci soutěže tří barevných týmů v netradičních disciplínách. Letošní, dle účasti rekordní, Den HBC Plzeň měl několik specifik. Mezi ty nejvýznamnější patřilo představení a poděkování zlatému týmu dorostenců, návštěva člena zlatého týmu českých hokejistů z MS v Praze Petra Šulana či vyhlášení vítězů výtvarné soutěže.

Hůl:   pravá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv