Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Jasná výhra SDStarší dorostenci vezou z východních Čech tři body. Zvítězili 6:0 na hřišti Hradce Králové.
30.9.MD dnes bez boduMladší dorostenci prohráli v nedělním extraligovém utkání v Hradci Králové těsně 2:3.
29.9.Výhra MDMladší dorostenci zvítězili v Letohradu 2:1 po samostatných stříleních.
29.9.Prohra SDTým staršího dorostu zaznamenal v této sezóně první prohru, v Letohradu prohrál těsně 2:3.
29.9.Prohra ml. žáků Tým mladších žáků označený jako "B" prohrál s Třemošnou 0:6. Družstvo "A" utkání s Pískem nesehrálo, zápas je odložen.
28.9.Výhra B-týmu ve VarechHráči B-týmu vybojovali v Karlových Varech tři body. Ostrov porazili 5:3 (3:2, 2:1, 0:0).
23.9.Prohra MDMladší dorostenci prohráli nedělní utkání v Dobřanech 6:10.
22.9.Vysoká výhra SDHned první třetina zápasu staršího dorostu v Přelouči rozhodla o plzeňském vítězství. Západočeši nakonec vyhráli poměrem 16:3 (8:0, 2:3, 5:0).
16.9.Další výhra SDStarší dorostenci zvládli i své druhé víkendové utkání. Vsetín porazili poměrem 8:1 (4:0, 1:1, 3:0).
16.9.Dvanáct gólů MDMladší dorostenci se v utkání s Hostivaří sice pomalu rozjížděli a první dějství prohráli 0:1, pak však v utkání jasně dominovali a zaznamenali výhru 12:1 (0:1, 8:0, 4:0).
16.9.Druhá výhra B-týmuPlzeňské béčko zvítězilo i v druhém utkání této sezóny. Na hřišti Horní Břízy vstřelili Plzeňané čtyři branky (2x Peroutka, Strejček, Albrecht) a sami neinkasovali.
16.9.Zápasy mladších žákůMladší žáci vstoupili do své soutěže s polovičním úspěchem. Béčko prohrálo s Pískem 1:4, áčko porazilo České Budějovice 13:3.
15.9.Vysoká výhra MDMladší dorostenci si v sobotním utkání poradili s Jihlavou. Přehráli ji jasně poměrem 8:1, když poslední třetina skončila 6:1.
15.9.Jasná výhra SDStarší dorostenci vstoupili do sezóny jasnou výhrou 7:0 nad Jihlavou. Přitom první třetina skončila nerozhodným stavem 0:0, ty další pak 3:0 a 4:0.
9.9.Extraliga - neděle 9.9.Karviná - Vlašim 1:4
Plzeň - Pardubice 2:4
Letohrad - Ústí n/L 1:2ss
Hr. Králové - Most 3:4ss
Kladno - Kert Park Praha 3:2ss
Jihlava - Jindřichův Hradec 4:1
8.9.MD na úvod vítězně Ve svém úvodním zápase nové sezóny porazil Most vysoko 7:2, když o vývoji zápasu rozhodl zejména závěr druhé třetiny.
8.9.Extraliga - sobota 8.9.Jihlava - Vlašim 1:5
Karviná - Jindřichův Hradec 5:0
Hr. Králové - Ústí n/L 2:1
Kladno - Pardubice 4:0
Plzeň - Kert Park Praha 2:3ss
Letohrad - Most 3:1
4.9.Vítězná neděle v ZuguŽákovský tým navázal na sobotní výhru a v neděli zdolal Oberwil 7:2 (2:0,1:1,4:1). Branky - D. Vlasák, L. Zíka, Votípka po 2, Bočan. Stejně si vedli dorostenci. V posledním utkání zdolali Rebells 10:5 (3:3,2:0,5:2). Branky - Pauer 3, Švarc a Hanuš po 2, Pyšek, Davídek, Vít.
1.9.Žáci na úvod vyhráliV Zugu odstartovali přátelské čtyřutkání mládeže žáci vítězně. Porazili domácí Oberwil Rebells 9:3 (4:1,2:0,3:2). Branky Tarantík, Votípka, D. Vlasák po 2, Lokajíček, Kovářík, Hýbl.
1.9.Dorost také vítězně Dorostenecký výběr Plzně napodobil své mladší kolegy a vyhrál v podvečerním zápase 8:2 (3:1,2:1,3:0). Branky Plzeňanů: Švarc 4, Kunzmann 2, J. Vlasák a Davídek. V neděli sehrají oba týmy další dva zápasy.
1.9.Extraliga - sobota 1.9.Jindřichův Hradec - Hr. Králové 5:4sn
Kert Park Praha - Karviná 2:1
Pardubice - Jihlava 3:1
Most - Plzeň 3:5
Ústí n/L - Kladno 4:3

Mistři světa vzpomínají na zlatý šampionát. V hlavě jim utkvěla parádní atmosféra

Před patnácti lety se reprezentanti České republiky v hokejbalu probouzeli s pocitem, že jsou čerstvými mistry světa. Nyní se většina hráčů spojených s klubem HBC Plzeň vrací ke zlatému šampionátu a přibližuje své vzpomínky. V druhé části článku pak přibližujeme pokračování kariér plzeňských mistrů světa z roku 2009.